Odzyskiwanie danych płodny zwyczaj.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte dane z urządzeń z systemem Android

Jeśli masz urządzenie z systemem Android, możesz użyć Android Data Recovery, aby przywrócić utracone dane. Jego przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny jest bardzo intuicyjny i pomoże Ci zlokalizować usunięte pliki. Co więcej, może rozwiązać różne problemy związane z utratą danych. Na przykład, możesz mieć urządzenie z uszkodzonym ekranem lub czarnym ekranem. W takim przypadku możesz użyć Android Data Recovery, aby odzyskać utracone dane z uszkodzonego lub czarnego ekranu urządzenia.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania danych, które może łatwo przywrócić usunięte dane z urządzeń z systemem Android na komputerze Mac. Obsługuje system Android od 2.1 do 5.0. A jego funkcja tworzenia kopii zapasowych jednym kliknięciem ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych bez kłopotów. Pozwala również ustawić hasło, aby zachować bezpieczeństwo informacji.

Dane na urządzeniu z systemem Android mogą zostać utracone z różnych powodów, takich jak przypadkowe usunięcie lub uszkodzenie fizyczne. Dzięki AnyMP4 Android Data Recovery możesz odzyskać wszystkie usunięte treści tekstowe i obrazy z urządzenia. Działa poprzez podłączenie urządzenia z Androidem przez USB i skanowanie danych przechowywanych na nim. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać ze swojego urządzenia.

Pobierz AnyMP4 Android Data Recovery na swój komputer. Wyświetli się monit o rejestrację, aby móc korzystać z programu. W wymaganych polach wprowadź adres e-mail i kod rejestracyjny. Po tym możesz uruchomić program, klikając dwukrotnie ikonę. Pojawi się główny interfejs. Możesz również zarejestrować program, klikając ikonę klucza w prawym górnym rogu interfejsu.

To oprogramowanie ma obszerną listę funkcji i może skanować dla różnych typów danych. Może odzyskać zdjęcia, filmy, wiadomości i inne. Może również przywrócić dokumenty i filmy z kart SD. Jest to wszechstronne rozwiązanie do odzyskiwania danych dla użytkowników Androida. Działa na urządzeniach z systemem Windows i Mac, a także współpracuje z różnymi modelami Androida.

Możesz również wybrać typ danych, które chcesz odzyskać. Wybór typu danych ułatwi znalezienie usuniętych plików. Wybór typu pliku pokaże Ci wszystkie dane tego typu. Następnie można wybrać te, które chcesz odzyskać, i kliknij OFF, gdy skończysz.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to potężne narzędzie do odzyskiwania usuniętych plików z systemu Android bez konieczności rootowania urządzenia. Za pomocą programu można przywrócić utracone zdjęcia, filmy, kontakty i pliki audio. Aplikacja pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać, a następnie rozpocząć ich wyszukiwanie.

Jest łatwy w użyciu i jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami z systemem Android. Nie wymaga dostępu do roota, aby odzyskać utracone pliki i obiecuje, że nie udostępni Twoich danych innym platformom. Ponadto jest bezpieczny w użyciu, a interfejs użytkownika jest intuicyjny, a wszystkie najważniejsze funkcje są wyraźnie wyświetlane. Ponadto obsługuje szeroką gamę formatów plików.

Możesz użyć darmowej wersji Tenorshare UltData for Android, aby odzyskać utracone pliki i foldery. Ważne jest jednak, aby kupić licencjonowaną wersję. Ten program obsługuje również inne konta pamięci masowej w chmurze, takie jak Google Photos, Dropbox, OneDrive i Google Drive. Posiada również wersje klienta przeglądarkowego i desktopowego, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Mac.

Możesz wypróbować UltData dla Androida za darmo podczas okresu demo. Po okresie próbnym aplikacja wyświetli monit o zakup pełnej wersji. Jest to jedyny sposób, aby sprawdzić, czy program działa dla Ciebie przed zakupem. Należy jednak upewnić się, że kupujesz program z zaufanego źródła. Jest on wysoce zalecany i bezpieczny w użyciu. Ten program działa ze wszystkimi głównymi markami i modelami Androida.

Dr. Fone

Jeśli potrzebujesz odzyskać dane z telefonu z systemem Android, Dr. Fone może Ci pomóc. Ta aplikacja umożliwia skanowanie przestrzeni dyskowej telefonu komórkowego i odzyskiwanie usuniętych plików. Działa z urządzeniami z systemem Android, które zostały zrootowane lub są podłączone do portu debugowania USB. Oprogramowanie do odzyskiwania danych pozwala wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Jeśli smartfon został utracony lub uszkodzony, możesz użyć narzędzia do odzyskiwania danych, aby przywrócić pojedyncze pliki lub nawet przywrócić całe urządzenie lub konto iCloud. Jest wygodny i bezproblemowy w użyciu i może być używany do przywracania usuniętych plików na dowolnym komputerze z systemem Android, iOS lub Windows. Może przenosić zdjęcia, filmy i kontakty na inne urządzenie lub komputer, łączyć kontakty i usuwać zbędne pliki.

Kolejną cechą Dr. Fone jest jego wszechstronność. Oprócz tego, że pozwala odzyskać usunięte pliki, może również naprawić uszkodzone lub zniszczone urządzenia z systemem Android. Na przykład może przywrócić dane z uszkodzonego lub uszkodzonego urządzenia, a nawet może odzyskać dane z karty microSD. Program może również usunąć ekran blokady z urządzenia.

Choć smartfony stały się bardziej niezawodne, to jednak i w nich mogą wystąpić błędy systemowe. Jednym z najgorszych przypadków jest złamanie telefonu, co może skutkować utratą wszystkich znajdujących się na nim danych. Aplikacja do odzyskiwania danych Dr. Fone for Android firmy Wondershare została zaprojektowana, aby pomóc przywrócić usunięte pliki z uszkodzonego urządzenia i naprawić błędy systemowe.

Jego 3-stopniowy proces odzyskiwania pozwala bez trudu odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, a oprogramowanie je przeskanuje. Następnie przywraca pliki w ciągu kilku minut.

MobiSaver

Jeśli masz problemy z odzyskaniem plików z urządzenia z systemem Android, możesz spróbować EaseUS MobiSaver dla Androida. Oprogramowanie ma łatwy w użyciu interfejs i ma moc, aby odzyskać większość typów utraconych plików. Oprogramowanie działa zarówno na wewnętrznych, jak i wymiennych nośnikach pamięci. Może nawet odzyskać pliki, które zostały przypadkowo usunięte lub uszkodzone przez ataki wirusów. Oprogramowanie ma bezpłatną wersję próbną, którą można pobrać, aby wypróbować ją przed dokonaniem zakupu.

Po zainstalowaniu tego oprogramowania na komputerze, wykryje on twoje urządzenie z systemem Android. Po znalezieniu urządzenia, wystarczy kliknąć przycisk start, aby rozpocząć proces odzyskiwania plików. Program będzie dokładnie skanować swoje urządzenie, aby zlokalizować utracone pliki. Po zakończeniu wyświetli listę plików, które odzyskał.

Ta aplikacja może przywrócić pliki z dowolnego urządzenia z systemem Android. Działa zarówno z pamięcią wewnętrzną, jak i kartami SD. Można nawet odzyskać zdjęcia, filmy, muzykę, kontakty i historię połączeń. Program posiada funkcję podglądu, która pozwala na podgląd plików przed ich zapisaniem. MobiSaver dla Androida jest do pobrania za darmo i działa z większością urządzeń z systemem Android.

W przeciwieństwie do większości innych narzędzi do odzyskiwania danych, MobiSaver dla Androida nie wymaga rootowania urządzenia. Użytkownicy mogą potrzebować rootowania swojego urządzenia, aby oprogramowanie działało poprawnie, ale wielu użytkowników nie będzie się przejmować. Jest to nadal potężne narzędzie do odzyskiwania danych dla Androida i może odzyskać utracone pliki multimedialne, wiadomości WhatsApp i załączniki.

Program działa na wszystkich najpopularniejszych urządzeniach z systemem Android. Może nawet odzyskać usunięte dokumenty. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych, MobiSaver dla Androida ma łatwy w użyciu interfejs. Jest idealny dla użytkowników domowych i jest w stanie odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Po pobraniu programu podłącz swoje urządzenie z systemem Android do komputera. Oprogramowanie będzie skanować swoje urządzenie i odzyskać wszelkie utracone dane. Możesz nawet odzyskać pliki z karty SD!

RecoverGo

RecoverGo to potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych danych z systemu Android. Jest dostępne zarówno dla zakorzenionych, jak i niezakorzenionych urządzeń z Androidem i odzyskuje wszystkie typy plików. To oprogramowanie jest świetne do odzyskiwania utraconych dokumentów, zdjęć, plików muzycznych, filmów, baz danych, a nawet wiadomości e-mail. Aby skorzystać z tego narzędzia, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Oprogramowanie wymaga również włączenia trybu „Mass Storage”. Może również odzyskać dane z tabletów i pudełek telewizyjnych z systemem Android.

RecoverGo został zaprojektowany do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android, w tym kart SD. Po podłączeniu urządzenia z Androidem do komputera, program przeskanuje je w poszukiwaniu utraconych danych. Po zakończeniu procesu skanowania, dane pojawią się w programie. Po odzyskaniu danych można je zapisać na komputerze.

RecoverGo Android obsługuje również odzyskiwanie danych z kart SD i pamięci wewnętrznej. Proces odzyskiwania jest łatwy i szybki, a program pozwala na podgląd odzyskanych danych, aby wybrać konkretne pliki, które chcesz odzyskać. Jego łatwy w użyciu interfejs i bezbłędny tryb odzyskiwania sprawiają, że jest to doskonały wybór do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android.

RecoverGo Android jest jednym z najlepszych rozwiązań do odzyskiwania danych na rynku. Ma wysoki wskaźnik sukcesu i może znaleźć i przywrócić utracone dane zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i zewnętrznych kart SD. Może również odzyskać usunięte pliki bez wymagania dostępu root. Pozwala również na podgląd odzyskanych plików przed ich zapisaniem. Oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i ma bardzo wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania.

Obsługuje szeroką gamę urządzeń i umożliwia tworzenie kopii zapasowych istotnych danych przed ich przywróceniem. Działa za pomocą kabla USB i może być używany do odzyskiwania danych z prawie każdego urządzenia z systemem Android. Działa również na komputerach Mac i Windows.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]