Osuszanie budynków Wrocław

Osuszanie budynków Wrocław

Jeśli walczysz z problemem wilgoci w domu, musisz wiedzieć, że istnieje kilka rodzajów wilgoci, a każda z nich ma odmienną przyczynę. Zanim zdecydujesz się na wdrożenie konkretnej metody osuszania budynku, przekonaj się czy nie jest to problem mniejszego kalibru z którym możesz poradzić sobie domowymi sposobami!

Jeśli na swoich ścianach widzisz wilgoć, spróbuj zmieszać szklankę białego octu ze szklanką wody, a następnie popsikaj roztworem ściany (działa również na ubrania). Zabieg ten uwalnia od zapachu stęchlizny. Bardzo prostym sposobem na osuszenie wnętrza budynku jest porządne wywietrzenie go w upalny dzień. Zalecane jest otwarcie na szerokość wszystkich okien na kilkanaście godzin. Nie zakrywaj wilgoci meblami czy obrazami. Takie zachowanie sprzyja jedynie rozwijaniu się grzybów i bakterii. Nie susz też prania w mieszkaniu. Mokre pranie podczas procesu suszenia się po prostu odparowuje wodę, a ta ląduje na ścianach i suficie. Soda oczyszczona oraz sól mają właściwości wchłaniające wilgoć. Sodę można spróbować wetrzeć w wilgotne plamy i dokładnie zetrzeć po dwóch godzinach lub nasypać do miski i umieścić w miejscu w którym występują problemy. Analogicznie z solą przy czym warto uszyć woreczki na sól i umieszczać je w pobliżu wilgotnych miejsc. Pomóc może również roztwór wody z boraksem. Należy pokryć nim wilgotne miejsca i zetrzeć po 30 minutach.

Jeśli żaden z powyższych zabiegów nie przyniósł skutków, być może mierzysz się z poważniejszym przeciwnikiem – wilgocią kapilarną, której powodów należy szukać już przy samych fundamentach budynku. Osuszanie budynków Wrocław czeka na Twoje zgłoszenie by pomóc w problemie! Opierając się o zaufanie urządzenia firmy Aquapol, szybko rozwiążemy Twój problem. Bez prac budowlanych czy kosztownego remontu. Bez konieczności kucia, wiercenia czy podcinania murów. Zgłoś się, zapytaj, wypróbuj i ciesz się bezpiecznym, zdrowym życiem. Bez strachu o własne płuca i dzieci, które wdychają cząsteczki pleśni powstałe na skutek wilgoci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.